Aktualności
RUTECKI TEAM NA RAINBOW 25.02-10.03.2012 K.MRÓZ,M.MROWIŃSKI   Data: 14 marzec 2012
Witam wszystkich serdecznie! chciałbym krótko opisać nasza ostatnią zasiadkę na jez. Rainbow  Lake we Francji (st 6) z ktorej to wlaśnie wróciliśmy razem z Marcinem Mrowińskim, po grudniowej samotnej zasiadce na tym właśnie stanowisku poznałem je w miarę dobrze i wierzyłem ze znów uda się tam coś  połowić.24.5 kg
Zaśiadka ta trwała 2 tyg i jak to Rainbow bywa jeden tydzień był łowny a drugi mniej, w naszym przypadku ten pierwszy tydzień był słaby chodź był bardzo ciepły jak na luty, złowiliśmy kilka ryb, mi nawet udało się dostać w nocy 24,5kg pięknego pełnoluskiego , jak się potem okazało najwiekszą rybę zasiadki, ale to w drugim tygodniu  (gdy o dziwo się ochłodzilo ) mieliśmy dużo wiecej brań i o regularnych porach , w sumie po 2 tygodniach  mieliśmy ok30 bran i 25 ryb wyjętych , 5 szt ponad 20kg !! Myślę ze to dobry wynik jak na tę porę roku , i mimo ze każda ryba stracona na tej wodzie bardzo boli, to bilans straconych ryb do wyjętych był pozytywny biorąc pod uwagę jak trudna jest to woda. W drugim tygodniu  naszej zasiadki dojechali nasi rodacy z Niemiec Jarek i Łukasz Dabrowscy na st 12 , złowili oni pięknego commona 28,5kg, gratulacje dla Łukasza!
Ogólnie na wodzie nie padło zbyt dużo ryb na innych stanowiskach i stali bywalcy tej wody dziwili się ze na naszym stanowisku mamy tyle regularnych brań , powodem mogło być to że Pascal przed naszym przyjazdem odkażał całą wodę specjalnym środkiem i mówiono ze to mogło mieć wpływ na żerownie karpi, aczkolwiek nas to nie tyczyło :-) My wróciliśmy zmęczeni ale szczęśliwi tym bardziej ze w końcu udało się nam dostać letni termin na czerwiec 2013,wiem ze to brzmi śmiesznie ,ale takie sa realia na Rainbow , tyle moich wrażeń po kolejnej zasiadce na tej wodzie i życzę każdemu choć raz mieć szanse tam połowić , woda jest piękna i nie obliczalna , a ryby? sami wiecie co tam pływa :-)  pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia  nad wodą!
                                                                                                                                                    Krzysztof Mróz

Cała ekipa Rutecki Team Poland gratuluje super zasiadki i złowionych super miśków , oby tak dalej
 
Statystyka:
Przeglądano: 1274
Ilość komentarzy: 0
Napisz recenzję Dalej
Informacje
Biuletyn
Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie ? Podaj nam swój e-mail aby otrzymywać sklepowy biuletyn.
E-mail:
Twoje imię:
Poczta Rutecki Team


Design by JAHman